stadion PGE Narodowy

stadion PGE Narodowy

tel.: +48 22 295 90 00
adres:
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 03-901 Warszawa
mapa dojazdu
52.239719 21.045791

CENTRUM KONFERENCYJNE    BIZNES KLUB   CENTRUM TARGOWE   LOŻA VIP

 

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie. Jest największym stadionem w Polsce i jako jedyny w tej części Europy posiada najwyższą klasę rozgrywkową „UEFA Elite Stadiums”. 

PGE Narodowy to poza sportem i rozrywką miejsce idealne również dla biznesu, gdzie wzorem największych aren  w Europie skupione są najsilniejsze marki o ugruntowanej pozycji rynkowej. Dzięki zaangażowaniu PGE Narodowego, jego Partnerzy stale rozwijają swój potencjał.

PGE Narodowy w liczbach

50 000 m2 – Powierzchnia biznesowa PGE Narodowego
84 – Pomieszczeń biznesowych
250 – Średnia roczna liczba wydarzeń B2B

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNE

Szkolne Zaplecze szkolne ilość miejsc: 2000
Konferencyjne Zaplecze konferencyjne ilość miejsc: 2000
Kinowe Zaplecze kinowe ilość miejsc: 2000
Bankietowe Zaplecze bankietowe ilość miejsc: 2000

CENTRUM KONFERENCYJNE

 

Powierzchnie PGE Narodowego

PGE Narodowy jako największe centrum konferencyjno-kongresowe w Warszawie jest magnesem dla przedsiębiorców. Organizatorom konferencji, targów i spotkań biznesowych, oferuje inne możliwości niż hotele i typowe centra kongresowe. Jego przewagą jest wielofunkcyjność. Na potrzeby wydarzeń biznesowych udostępniane jest Centrum Konferencyjne, które jest w stanie pomieścić 2 000 gości oraz Biznes Klub z Galerią o powierzchniach 3 200 m2, w których można zorganizować wydarzenia dla 1 000 osób w ustawieniu teatralnym.  Na organizatorów kameralnych spotkań biznesowych czekają 62 loże oraz liczne przestrzenie niestandardowe.

Najem długoterminowy pozwala zamienić lożę VIP w niecodzienną przestrzeń dla firmy. Umożliwia dowolną aranżację oraz organizację spotkań biznesowych, zebrań kadry zarządzającej, prezentacji nowych produktów czy kolacji biznesowej. Ten typ wynajmu zapewnia dostęp do loży zarówno podczas wydarzeń całostadionowych, jak i na co dzień – 365 dni w roku – 24 godziny na dobę.

Wynajem okolicznościowy lóż VIP zapewnia komfortową przestrzeń spędzania czasu podczas organizowanych  na PGE Narodowym dużych wydarzeń całostadionowych,  takich jak mecze piłki nożnej, koncerty, czy zawody sportowe.

Biznes Klub

 

Biznes Klub wraz ze swoim prestiżowym wystrojem i nieograniczonymi możliwościami aranżacji z łatwością będzie sceną dla spotkań biznesowych. Ta wielka przestrzeń – 3,2 tys. mkw. – jest idealna do organizacji konferencji, bankietów, wystaw, targów czy okazałych gal z wręczaniem nagród. Eleganckie wejście tunelem VIP po czerwonym dywanie przywita każdego z Państwa gości nadając wysoką rangę organizowanemu eventowi.

Dzięki oryginalnemu układowi przestrzeni w Biznes Klubie możemy w ciekawy sposób aranżować wiele funkcji w jednym miejscu - można zorganizować np. catering w centralnej części, a prezentację i kameralny koncert w bocznych wykuszach wysokich na 9 m.

Z Biznes Klubu rozpościera się przepiękna panorama na płytę boiska i na trybunę najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Dużym atutem jest dostęp do prywatnego tarasu oraz trybuny VIP mogącej pomieścić prawie 2,6 tys. osób.

Specjalnie dla Was na telebimach o powierzchni prawie 60 mkw. każdy, wyświetlimy prezentację firmy, a nagłośnienie całostadionowe sprawi, że każdy event zmieni się w niezapomniane przeżycie.

CENTRUM TARGOWE

 

Podstawą naszego Centrum Targowego jest wyjątkowe miejsce zwane Galerią. Ta nowoczesna przestrzeń obejmuje aż 3,2 mkw. Dzięki ścianom mobilnym można podzielić pomieszczenie na część konferencyjną oraz przestrzeń wystawienniczą. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Galeria tworzy idealne warunki dla organizowanych przez Państwa targów, wystaw samochodowych, konferencji, pokazów mody czy nawet uroczystych bankietów.

Na organizowaną przez Państwa imprezę goście zejdą schodami rewiowymi, które specjalnie na tą okazję możemy ozdobić. To nada przestrzeni smaku jak podczas prawdziwej gali w hollywoodzkim stylu. To tutaj modelki będą przechadzały się po specjalnie zaaranżowanym wybiegu wśród największych polskich gwiazd świata mody, kina, kultury i sportu.

Powierzchnię wystawienniczą można powiększyć o przestronne foyer, Centrum Konferencyjne, a nawet promenadę wewnętrzną stadionu. A jeśli nie jest to wystarczająca powierzchnia, czemu nie zagospodarować płyty stadionu o powierzchni 12,5 tys. mkw.! Ona zaspokoi nawet najbardziej wymagających wystawców.

Na potrzeby mniejszych, kameralnych spotkań w trakcie imprezy targowej znakomicie sprawdzą się Loże VIP, a ponadto dużym udogodnieniem dla wystawców będzie możliwość skorzystania z parkingu podziemnego stadionu gwarantując szybki dostęp do swojego stoiska.

LOŻA VIP

 

Ekskluzywna Loża VIP to wyjątkowe miejsce, które pozostawi niezapomniane wrażenie na Państwa gościach. Wysoki standard lóż, zróżnicowany design oraz luksusowe wyposażenie zaplanowane ze szczególną dbałością o detale sprawiają, że organizacja konferencji, spotkań biznesowych, kolacji czy rodzinnych uroczystości staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Eventy w lożach mogą odbywać się 365 dni w roku. Na czas wydarzeń całostadionowych szykujemy dla Państwa zawsze niepowtarzalne oferty obejmujące uczestnictwo w wydarzeniu wraz z najwyższej jakości cateringiem oraz obsługą VIP. 

Proponujemy również wynajęcie Loży VIP na wyłączność z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza nawet na cały rok. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przestrzenie niestandardowe

 

PGE Narodowy jako obiekt wielofunkcyjny, wykorzystujący w pełni zakres swoich możliwości posiada szereg niestandardowych przestrzeni. To wyjątkowe miejsce, gdzie kreatywność nie ma granic. Imprezy firmowe, konferencje, gale, targi, pikniki oraz wiele innych wydarzeń może odbywać się także w innych, bardzo oryginalnych przestrzeniach na stadionie: w szatniach zawodników, mix zone, kaplicy, Stadium Media Center, sali kinowej, na trybunach, na płycie boiska czy na błoniach przyległych do stadionu.

PGE Narodowy jako jedyny obiekt w Polsce ma wielofunkcyjną płytę, na której można zorganizować każde wydarzenie począwszy od koncertu, pokazu samochodów, po stworzenie lodowiska, które było główną atrakcją projektu „Zimowy Narodowy”. W okresach niższych temperatur istnieje możliwość postawienia dużej hali na płycie boiska w celu przeprowadzenia dużych kongresów czy konferencji, co przetestowaliśmy w trakcie Konferencji Klimatycznej COP19.

Znakomite miejsca do organizacji kongresów, wydarzeń społeczno-religijnych, gali biznesowych, konferencji prasowych, ślubów, wesel, komunii.

PGE Narodowy ma już 10 lat! from PGE Narodowy on Vimeo.

Aktualne oferty specjalne

PGE NARODOWY -  NAJLEPSZY ADRES DLA BIZNESU PGE NARODOWY - NAJLEPSZY ADRES DLA BIZNESU

Dlaczego PGE Narodowy, najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, na której odbywają się wielkie widowiska sportowe i rozrywkowe, jest także wyjątkowym miejscem dla...

gradient
POZNAJ MOŻLIWOŚCI organizacyjne PGE NARODOWEGO! POZNAJ MOŻLIWOŚCI organizacyjne PGE NARODOWEGO!

PGE Narodowy to nie tylko sport i rozrywka. To także biznes. Obiekt w krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych miejsc na biznesowej mapie Polski i Europy. Na arenie...

gradient
Bezpieczny biznes z PGE Narodowym. Bezpieczny biznes z PGE Narodowym.

Przestrzenie PGE Narodowego znowu są dostępne! Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich gości, dlatego bez obaw możesz zorganizować z nami konferencję, kongres, spotkanie...

gradient
BANKIET na PGE NARODOWYM BANKIET na PGE NARODOWYM

Najbardziej prestiżowa przestrzeń PGE Narodowego. Oferuje doskonałe warunki organizatorom gal i bankietów. Umożliwia ustawienie nawet dwóch scen jednocześnie,...

gradient
TWOJA LOŻA VIP na DŁUŻSZY CZAS TWOJA LOŻA VIP na DŁUŻSZY CZAS

Najem długoterminowy pozwala zamienić lożę VIP w niecodzienną przestrzeń dla firmy. Umożliwia dowolną aranżację oraz organizację spotkań biznesowych, zebrań kadry...

gradient
Spotkania biznesowe na PGE Narodowym. Loża VIP na specjalne wydarzenia Spotkania biznesowe na PGE Narodowym. Loża VIP na specjalne wydarzenia

To największe na rynku, ponad czterdziestometrowe, oddzielne, doskonale zlokalizowane pomieszczenia zapewniające komfort oraz pełną prywatność. Dzięki wyjątkowemu...

gradient
BIURA na PGE NARODOWYM. Wynajem powierzchni biurowych. BIURA na PGE NARODOWYM. Wynajem powierzchni biurowych.

Powierzchnie biurowe PGE Narodowego to gwarancja najwyższej jakości udogodnień z pięknym widokiem na stolicę i płytę stadionu. Na ponad 10 tys. m2 powierzchni korporacyjnej...

gradient
Copyright © INFOMUSIC 2019
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz