stadion PGE Narodowy

tel.: +48 22 295 90 00
adres:
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 03-901 Warszawa
mapa dojazdu
52.239719 21.045791

CENTRUM KONFERENCYJNE    BIZNES KLUB   CENTRUM TARGOWE   LOŻA VIP

 

Zorganizuj konferencję na PGE Narodowym w Warszawie, jednym z najnowocześniejszych obiektów wielofunkcyjnych w Europie i na świecie.

Oferujemy wysoki standard, ekskluzywny wystrój oraz nowoczesne wyposażenie. Spraw, aby zorganizowana konferencja, spotkanie biznesowe, kolacja czy rodzinna uroczystość stała się wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Na PGE Narodowym organizowane są największe wydarzenia sportowe, rozrywkowe, społeczne i biznesowe w Polsce. Od stycznia 2013 roku odbyło się blisko 1500 różnych wydarzeń, w których uczestniczyło 5 milionów gości. W 2015 roku UEFA przyznała stadionowi certyfikat ELITE, dzięki któremu PGE Narodowy dołączył do wąskiego i prestiżowego grona najlepszych stadionów na Starym Kontynencie. 

Jesteśmy otwarci na przygotowanie indywidualnych ofert na wszystkie oryginalne wydarzenia w nietypowych miejscach.

Szkolne Zaplecze szkolne ilość miejsc: 2000
Konferencyjne Zaplecze konferencyjne ilość miejsc: 2000
Kinowe Zaplecze kinowe ilość miejsc: 2000
Bankietowe Zaplecze bankietowe ilość miejsc: 2000

CENTRUM KONFERENCYJNE

 

Centrum Konferencyjne PGE Narodowego to największy kompleks konferencyjny w Warszawie. W jego skład wchodzi aż sześć nowoczesnych sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić ok. 2 tys. osób.

Każda z sal charakteryzuje się przestronnością, co zapewnia łatwość aranżacji i dostosowania do Państwa potrzeb. Dwie z naszych sal - Londyn i Paryż - dają możliwość podziału przestrzeni na trzy mniejsze moduły, co bardzo upraszcza organizację paneli tematycznych podczas konferencji czy szkoleń, gdy na przykład chcemy rozdzielić grupy warsztatowe.

Wszystkie sale w Centrum Konferencyjnym posiadają dostęp do światła dziennego, co jest niezwykle ważne dla komfortu uczestników całodziennych konferencji.

Nad profesjonalnym przebiegiem i organizacją całego wydarzenia opiekę sprawuje dedykowany event manager. Wszystkie sale do wynajęcia w Centrum Konferencyjnym mają dostęp do sieci Wi-Fi oraz systemu Digital Signage. Dla Gości przewidziany jest duży parking podziemny.

Prestiż PGE Narodowego podkreśli wyjątkowość Państwa konferencji, szkolenia, warsztatu czy prezentacji produktów, a organizacja wycieczki po stadionie na zakończenie konferencji będzie dodatkową atrakcją dla Państwa gości.

Biznes Klub

 

Biznes Klub wraz ze swoim prestiżowym wystrojem i nieograniczonymi możliwościami aranżacji z łatwością będzie sceną dla spotkań biznesowych. Ta wielka przestrzeń – 3,2 tys. mkw. – jest idealna do organizacji konferencji, bankietów, wystaw, targów czy okazałych gal z wręczaniem nagród. Eleganckie wejście tunelem VIP po czerwonym dywanie przywita każdego z Państwa gości nadając wysoką rangę organizowanemu eventowi.

Dzięki oryginalnemu układowi przestrzeni w Biznes Klubie możemy w ciekawy sposób aranżować wiele funkcji w jednym miejscu - można zorganizować np. catering w centralnej części, a prezentację i kameralny koncert w bocznych wykuszach wysokich na 9 m.

Z Biznes Klubu rozpościera się przepiękna panorama na płytę boiska i na trybunę najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Dużym atutem jest dostęp do prywatnego tarasu oraz trybuny VIP mogącej pomieścić prawie 2,6 tys. osób.

Specjalnie dla Was na telebimach o powierzchni prawie 60 mkw. każdy, wyświetlimy prezentację firmy, a nagłośnienie całostadionowe sprawi, że każdy event zmieni się w niezapomniane przeżycie.

CENTRUM TARGOWE

 

Podstawą naszego Centrum Targowego jest wyjątkowe miejsce zwane Galerią. Ta nowoczesna przestrzeń obejmuje aż 3,2 mkw. Dzięki ścianom mobilnym można podzielić pomieszczenie na część konferencyjną oraz przestrzeń wystawienniczą. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Galeria tworzy idealne warunki dla organizowanych przez Państwa targów, wystaw samochodowych, konferencji, pokazów mody czy nawet uroczystych bankietów.

Na organizowaną przez Państwa imprezę goście zejdą schodami rewiowymi, które specjalnie na tą okazję możemy ozdobić. To nada przestrzeni smaku jak podczas prawdziwej gali w hollywoodzkim stylu. To tutaj modelki będą przechadzały się po specjalnie zaaranżowanym wybiegu wśród największych polskich gwiazd świata mody, kina, kultury i sportu.

Powierzchnię wystawienniczą można powiększyć o przestronne foyer, Centrum Konferencyjne, a nawet promenadę wewnętrzną stadionu. A jeśli nie jest to wystarczająca powierzchnia, czemu nie zagospodarować płyty stadionu o powierzchni 12,5 tys. mkw.! Ona zaspokoi nawet najbardziej wymagających wystawców.

Na potrzeby mniejszych, kameralnych spotkań w trakcie imprezy targowej znakomicie sprawdzą się Loże VIP, a ponadto dużym udogodnieniem dla wystawców będzie możliwość skorzystania z parkingu podziemnego stadionu gwarantując szybki dostęp do swojego stoiska.

LOŻA VIP

 

Ekskluzywna Loża VIP to wyjątkowe miejsce, które pozostawi niezapomniane wrażenie na Państwa gościach. Wysoki standard lóż, zróżnicowany design oraz luksusowe wyposażenie zaplanowane ze szczególną dbałością o detale sprawiają, że organizacja konferencji, spotkań biznesowych, kolacji czy rodzinnych uroczystości staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Eventy w lożach mogą odbywać się 365 dni w roku. Na czas wydarzeń całostadionowych szykujemy dla Państwa zawsze niepowtarzalne oferty obejmujące uczestnictwo w wydarzeniu wraz z najwyższej jakości cateringiem oraz obsługą VIP. 

Proponujemy również wynajęcie Loży VIP na wyłączność z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza nawet na cały rok. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przestrzenie niestandardowe

 

PGE Narodowy jako obiekt wielofunkcyjny, wykorzystujący w pełni zakres swoich możliwości posiada szereg niestandardowych przestrzeni. To wyjątkowe miejsce, gdzie kreatywność nie ma granic. Imprezy firmowe, konferencje, gale, targi, pikniki oraz wiele innych wydarzeń może odbywać się także w innych, bardzo oryginalnych przestrzeniach na stadionie: w szatniach zawodników, mix zone, kaplicy, Stadium Media Center, sali kinowej, na trybunach, na płycie boiska czy na błoniach przyległych do stadionu.

PGE Narodowy jako jedyny obiekt w Polsce ma wielofunkcyjną płytę, na której można zorganizować każde wydarzenie począwszy od koncertu, pokazu samochodów, po stworzenie lodowiska, które było główną atrakcją projektu „Zimowy Narodowy”. W okresach niższych temperatur istnieje możliwość postawienia dużej hali na płycie boiska w celu przeprowadzenia dużych kongresów czy konferencji, co przetestowaliśmy w trakcie Konferencji Klimatycznej COP19.

Znakomite miejsca do organizacji kongresów, wydarzeń społeczno-religijnych, gali biznesowych, konferencji prasowych, ślubów, wesel, komunii.

Aktualne oferty specjalne

BIURA na  PGE NARODOWYM. BIURA na PGE NARODOWYM.

Wynajmij wyjątkową przestrzeń, dzięki której odkryjesz nowe możliwości swojego biznesu. Powierzchnie biurowe PGE Narodowego to gwarancja najwyższej jakości udogodnień z...

gradient
POZNAJ MOŻLIWOŚCI organizacyjne PGE NARODOWEGO! POZNAJ MOŻLIWOŚCI organizacyjne PGE NARODOWEGO!

PGE Narodowy to nie tylko sport i rozrywka. To także biznes. Obiekt w krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych miejsc na biznesowej mapie Polski i Europy. Na arenie...

gradient
BANKIET na PGE NARODOWYM. BANKIET na PGE NARODOWYM.

Najbardziej prestiżowa przestrzeń PGE Narodowego. Oferuje doskonałe warunki organizatorom gal i bankietów. Umożliwia ustawienie nawet dwóch scen jednocześnie,...

gradient
TWOJA LOŻA VIP na DŁUŻSZY CZAS. TWOJA LOŻA VIP na DŁUŻSZY CZAS.

Najem długoterminowy pozwala zamienić lożę VIP w niecodzienną przestrzeń dla firmy. Umożliwia dowolną aranżację oraz organizację spotkań biznesowych, zebrań kadry...

gradient
Spotkania biznesowe na PGE Narodowym. Loża VIP na specjalne wydarzenia Spotkania biznesowe na PGE Narodowym. Loża VIP na specjalne wydarzenia

Konferencje, targi, bankiety, koktajle, wystawy, uroczyste kolacje, pikniki, turnieje piłkarskie, prezentacje aut osobowych - to tylko niektóre rodzaje wydarzeń...

gradient
Copyright © INFOMUSIC 2019
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz