Hotel Nawigator

tel.: +48 18 540 04 40
adres:
ul. Zdrojowa 28 34-460 Szczawnica
mapa dojazdu
49.428674 20.486356

KONFERENCJE     POKOJE     RESTAURACJA     ATRAKCJE

 

Hotel Nawigator to dynamiczny ośrodek konferencyjno-biznesowy położony w sercu pienińskiego Uzdrowiska Szczawnica. Dzięki połączeniu 120 komfortowych miejsc noclegowych z trzema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, hotel stanowi doskonałe miejsce na szkolenia firmowe, konferencje lub kongresy.

Duża sala konferencyjna o powierzchni 130 m2 może pomieścić, w zależności od układy krzeseł, do 120 os. Jest ona doskonałym miejscem na organizację konferencji oraz dużych szkoleń czy prezentacji. Średnia sala o powierzchni 73 m2 jest idealnym miejscem na szkolenia i zebrania do 70 osób. Mała sala konferencyjna, o powierzchni 37 m2, znakomicie nadaje się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe. 

Z myślą o wygodzie i komforcie Gości, pomieszczenia ogólnodostępne hotelu są klimatyzowane oraz objęte bezprzewodowym Internetem. Otoczenie hotelu jest monitorowane, podobnie jak znajdujący się obok niestrzeżony parking. W hotelu znajduje się także winda. 

Hotel oferuje 120 miejsc noclegowych w 57 pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, lodówkę oraz czajnik. 

Do dyspozycji Gości Nawigatora oddajemy nową restaurację oraz przytulny bar, parking samochodowy monitorowany przez system kamer zewnętrznych oraz gabinet masażu. Ponadto korytarze i klatki schodowe hotelu monitorowane są elektronicznie.  

W trosce o naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy dla nich miejsce do zabawy.

Szkolne Zaplecze szkolne ilość miejsc: 20-40
Konferencyjne Zaplecze konferencyjne ilość miejsc: 16-50
Kinowe Zaplecze kinowe ilość miejsc: 24-120
Bankietowe Zaplecze bankietowe ilość miejsc: 90-120

SALE  KONFERENCYJNE 

 

Hotel Nawigator dysponuje trzema salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić łącznie do 220 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu i wyposażone są w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Duża sala konferencyjna o powierzchni 130 m2 może pomieścić, w zależności od układy krzeseł, do 120 os. Jest ona doskonałym miejscem na organizację konferencji oraz dużych szkoleń czy prezentacji. Średnia sala o powierzchni 73 m2 jest idealnym miejscem na szkolenia i zebrania do 70 osób. Mała sala konferencyjna, o powierzchni 37 m2, znakomicie nadaje się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe. 

W każdej sali znajdują się:

 • nagłośnienie,
 • internet bezprzewodowy,
 • ekran,
 • flipchart,
 • zestaw video/dvd,
 • rzutnik folii.

POKOJE 

 

Do dyspozycji Gości Hotel Nawigator*** oddaje 120 miejsc noclegowych w 57 pokojach - 1, 2 i 3-osobowych, w tym są pokoje typu studio oraz apartamenty. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, lodówkę oraz czajnik i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

W Hotelu Nawigator dostępne są apartamenty standard oraz apartamenty comfort. Apartamenty standard składają się z dużego pokoju z wydzielonym aneksem sypialnym. Apartamenty comfort składają się z obszernego salonu oraz oddzielnej sypialni. Pokoje typu studio składają się z dwóch pokoi połączonych holem. Przeznaczone są dla 4 osób. Mogą być wyposażone w łózka jednoosobowe lub łóżka małżeńskie.

Apartamenty i pokoje dwuosobowe posiadają balkony, z których roztacza się malowniczy widok na otaczający hotel park oraz panoramę Pienin. 

W 2012 roku pokoje zostały wyremontowane oraz zyskały nowy, atrakcyjny wystrój. 

RESTAURACJA 

 

Restauracja Hotelu Nawigator oferuje bogate menu kuchni polskiej i regionalnej. Dla potrzeb Gości konferencyjnych przygotowane zostały zestawy obiadów i kolacji biznesowych oraz bogata oferta przerw kawowych.

Obszerna sala restauracyjna, mogąca pomieścić 90-120 osób, to również znakomite miejsce na organizację imprez biznesowych. W bezpośrednim sąsiedztwie restauracji znajduje się bar z bogatym wyborem drinków i napoi, jako propozycja do rozmów kuluarowych.

Istnieje możliwość organizacji uroczystych kolacji.

Biznesowa obsługa gastronomiczna jest każdorazowo ustalana indywidualnie i dopasowywana do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

ATRAKCJE  DODATKOWE

 

Goście Hotelu Nawigator*** mogą skorzystać z kilku specjalnie przygotowanych pakietów pobytowych i ofert specjalnych. Informacje na stronie www.szczawnicanawigator.pl 

Osoby lubiące spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu mogą wypożyczyć kijki do Nordic Walking z hotelowej recepcji i udać się na wycieczkę po okolicznych trasach widokowych. Amatorom czynnego wypoczynku polecamy ponadto oddaloną o 8 km Stadninę Koni RAJD oferującą zajęcia z hipoterapii i jazdy konnej.

W przypadku kapryśnej aury Goście hotelu mogą spędzić czas na ćwiczeniach w salce fitness, grając w bilard lub relaksując się w hotelowej saunie. Na terenie hotelu znajduje się również gabinet masażu relaksacyjno-leczniczego.  

Dodatkowo, należąc do Grupy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica, posiadamy wiele możliwości na organizację atrakcji dodatkowych dla uczestników konferencji czy spotkania firmowego, tak aby cały pobyt stał się wyjątkowym biznesowym wydarzeniem. Proponujemy m.in. takie atrakcje jak: 

 • kuligi/przejażdżki wozem w Stadninie Rajd,
 • wieczór z grillem przy akompaniamencie kapeli góralskiej,
 • niedzielny brunch, 
 • organizację koncertu czy występu artystycznego, 
 • spływ przełomem Dunajca,
 • oraz wiele innych atrakcji turystycznych Szczawnicy. 

Oferujemy także bogate zaplecze gastronomiczne na organizację kolacji biznesowych, bankietów czy wieczornych spotkań. 

POZOSTAŁE OBIEKTY GRUPY THERMALEO:

Modrzewie Park Hotel    Dworek Gościnny      

Aktualne oferty specjalne

Pobyty grupowe w Szczawnicy. Pobyty grupowe w Szczawnicy.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 120 miejsc noclegowych w 57 pokojach. Malownicze położenie oraz dostęp do wielu atrakcji regionu sprawia, że hotel stanowi idealną...

gradient
ZIMOWA INTERGACJA - KULIG W PIENINACH ZIMOWA INTERGACJA - KULIG W PIENINACH

Przed nami długie zimowe tygodnie. Warto zatem pomyśleć o przerwie w pracy i dodać sobie energii. Zimowe integracje w Pieninach to idealny pomysł na chwile wytchnienia od...

gradient
Copyright © INFOMUSIC 2019
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz