Hotel Wodnik

tel.: +48 44 73 51 152
tel.: +48 44 73 53 260
adres:
Słok k/Bełchatowa 97-400 Bełchatów
mapa dojazdu
51.2827822 19.3503142

KONFERENCJE       POKOJE       RESTAURACJA       GRUPA ELBEST

 

Nad samym brzegiem czystych wód zalewu Słok, w otoczeniu pięknej zieleni pachnących, sosnowych lasów, znajduje się Hotel Wodnik****. Dzięki relaksującemu wpływowi okolicznej przyrody każdy Gość hotelu znajdzie chwilę na wyciszenie i doskonałe warunki do relaksu, a także spokojnej pracy.

Usytuowanie w samym centrum Polski, nieopodal tras z Warszawy na Katowice i Wrocław, czynią z naszego hotelu wygodne centrum konferencyjno-szkoleniowe. Doskonałe zaplecze konferencyjne, przytulne restauracje i szeroki wachlarz usług rekreacyjnych czynią z naszego hotelu atrakcyjne miejsce spotkań i wypoczynku dla Gości z całego kraju.

W hotelu czeka na Państwa 350 wygodnych łóżek w 195 jedno- i dwuosobowych pokojach i apartamentach.

Nasze czyste i przytulne pokoje wyposażone są w szerokie wygodne łóżka, łazienki z prysznicami lub wannami, 20 calowe telewizory, radia, telefon i Internet (w 75% pokojach stałe łącze światłowodowe). W czasie gościny w naszym hotelu w każdej chwili pomocą i radą służą mili i zawsze uśmiechnięci pracownicy.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 5 sal restauracyjnych mogących pomieścić ogółem 350 osób. Obok hotelu, wśród drzew, znajdują się także dwa ogródki grillowe, w których organizujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe i biesiadne dla blisko 350 osób.

Hotel należy do sieci hoteli

 

Szkolne Zaplecze szkolne ilość miejsc: 160
Konferencyjne Zaplecze konferencyjne ilość miejsc: 120
Kinowe Zaplecze kinowe ilość miejsc: 380
Bankietowe Zaplecze bankietowe ilość miejsc: 66

KONFERENCJE

 

Organizując rozmaite przedsięwzięcia konferencyjne pracownicy Hotelu Wodnik zdobyli cenne i bogate doświadczenie. Indywidualne podejście do każdej takiej imprezy pomaga w spełnianiu wysokich oczekiwań organizatorów szkoleń i konferencji. Sugestie Gości przyczyniły się do udoskonalania naszej bazy konferencyjnej, noclegowej i gastronomicznej, czego dowodem są liczne, przeprowadzone w ostatnich latach, modernizacje hotelu.

Na naszych Gości czeka 14 nowoczesnych sal konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny i sieć komputerową. Mogą one pomieścić łącznie 830 osób. Na doskonałe warunki szkoleniowe i konferencyjne wpływa zarówno bardzo dobra infrastruktura hotelu, jak również otaczająca budynek przyroda oraz fachowy i życzliwy personel.

Wyposażenie sal konferencyjnych:

 • nagłośnienie
 • drukarki
 • mikrofony bezprzewodowe
 • dostęp do Internetu (łącze stałe i modemowe)
 • mikrofony przewodowe
 • flipcharty
 • odtwarzacze dvd
 • zaciemnienie sal
 • scena modułowa
 • odbiornik tv
 • sekretariat z wyposażeniem (business centre)
 • projektory multimedialne
 • ekrany stałe i przenośne
 • komputery
 • obsługa techniczna
 • lokalna sieć komputerowa
 • klimatyzacja

Większe sale posiadają dodatkowo profesjonalne nagłośnienie.

Na życzenie Gości wyposażamy sale konferencyjne w dodatkowy sprzęt, np. komputer z drukarką lub projektor multimedialny w cenie 40,00 PLN/za godzinę lub 200,00 PLN/dzień.

POKOJE

 

Hotel Wodnik*** dysponuje 350 miejscami noclegowymi. Dostosowaliśmy je do Państwa potrzeb i upodobań.Urokliwe pokoje jedno i dwuosobowe oraz stylowe apartamenty wyposażone są w szerokie i niezwykle wygodne łóżka, które zapewnią doskonały odpoczynek po dniu ciężkiej pracy lub zabawy.

POKOJE STANDARDOWE:

 • 51 pokoi jednoosobowych
 • 2 pokoje jednoosobowe Lux
 • 4 pokoje jednoosobowe przystosowane dla osoby niepełnosprawnej
 • 128 pokoi 2-osobowych
 • 5 pokoi 2-osobowych z dostawką

APARTAMENTY:

 • 4 apartamenty dwuosobowe z łożem małżeńskim
 • 1 apartament "Zachodni"

Pokoje i apartamenty wyposażone są w:

 • łazienkę z wanną lub prysznicem
 • telewizor
 • radio
 • telefon
 • Internet - stałe łącze światłowodowe posiada 75% naszych pokoi.

RESTAURACJA

 

Restauracje Hotelu Wodnik mogą pomieścić 350 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa, to obok świetnej kuchni, najważniejsze ich atuty. Niepowtarzalna atmosfera, nastrojowe wnętrza i muzyka dobrana do upodobań naszych Gości.

Biesiadowanie na świeżym powietrzu, w ogródku, uświetnić może kapela regionalna, akordeonista, lub dowolny występ artystyczny, zaś specjalnie przygotowany teren umożliwia organizowanie zabaw tanecznych czy też zawodów sportowych. Oferujemy również obsługę cateringową imprez odbywających się w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Oferujemy organizację grilla lub ogniska w specjalnie do tego przeznaczonych małych architekturach znajdujących się tuż obok hotelu. Przy ognisku polecamy pieczenie kiełbasek, prosiaka, barana, serwujemy piwo kuflowe i podajemy inne dania oraz napoje zimne i gorące.

Imprezy mogą odbywać się przy akompaniamencie kapeli. Organizujemy biesiady: country, lwowską, cygańską, śląską i góralską. Kolację uświetnią występy zespołu tanecznego lub iluzjonisty.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty wieczorów tematycznych. Wybrane z nich to: "Wieś na wesoło" i "Przeminęło z wiatrem", "Czas wielkiej prohibicji, "Latino", "Eurowizja", "Sabat czarownic" oraz "Powrót dzieci kwiatów". Programy integracyjne i bale prowadzone są przez profesjonalistów.

Nasi Goście korzystają z:

 • sali restauracyjnej - 140 miejsc
 • sali restauracyjnej - 90 miejsc
 • sali bankietowej - 40 miejsc
 • sali bankietowej - 30 miejsc
 • sali bankietowej - 20 miejsc
 • drink baru
 • klub nocnego - 30 miejsc
 • dwóch ogródków grillowych - 350 miejsc

 

POZNAJ WSZYSTKIE HOTELE SIECI ELBEST

                                  

                  

 

Aktualne oferty specjalne

Konferencja szyta na miarę. 4 PROSTE KROKI. Konferencja szyta na miarę. 4 PROSTE KROKI.

Hotel Wodnik*** stanowi idealna bazę noclegowa dla klientów biznesowych. Doskonale wyposażony obiekt gotowy do przyjęcia nawet 350 osób. GŁÓWNE ATUTY HOTELU WODNIK***:...

gradient
Konferencje smaków z kolacją tematyczną od 299 PLN! Konferencje smaków z kolacją tematyczną od 299 PLN!

Hotel Wodnik to wymarzone miejsce w Polsce centralnej do organizacji szkoleń i konferencji. Z dala od zgiełku miejskiego, w otoczeniu zieleni i pachnących sosnowych lasów -...

gradient
Copyright © INFOMUSIC 2019
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz